سینه چاکان بهشت!

پس از این پست که کمی هم اشاره به آقای برازش شد، همون طور که میشد حدس زد(!) مدافعان ایشون از راه رسیدند

اولی:

کاشکی استاد یادمون نداده بود که همه را دوست بداریم

دومی:

سلام تو وبلاگ شما خیلی وقتا غیبت وشایدم تهمت به خیلی شخصیتاست. حالا به نظرتون آدم واسه اینکه بهشتی بشه باید متعه کنه یا غیبت نکنه؟ (مثلا در خصوص آقای برازش )
اگه واقعا دارین دین رو ترویج میدین (اگه این طور باشه خیلی جوک با مزه اییه) پس این رو بدونید که تو دین ما آبروی مسلمون از همه مهم تره

برای نفر اول

کتاب «همه را دوست بداریم» نویسنده: علیرضا برازش

بعضیها! این کتاب رو خوندند اما شما مستقیما از سرچشمه دریافت کردید!!!

برای نفر دوم

آدم واسه اینکه بهشتی بشه، لازمه مرز دقیق حلال و حرام خدا رو یاد بگیره (طبق نظر مجتهدش ) و به اونها عمل کنه. مثلا فقهاء میفرمایند:

عیبی که در غیبت ذکر می شود باید مورد مخفی باشد بنابراین اگر یک عیب ِعلنی از کسی را پشت سرش بگوییم غیبت و حرام نیست. مثلا گفتن اینکه فلانی، بینی بزرگی دارد در جایی که همه مردم - بالفعل یا بالقوة- از این موضوع مطلع‌اند غیبت نیست.

لذا آنچه در مورد ایشان گفته شده، به دلیل عیان بودن داخل در حکم غیبت نمیشود. (البته با فرض اینکه ایشان را داخل در حکمهای دیگر ندانیم که نسبت ناروا دادن بهش واجب هم بشه)

در مورد تهمت هم منتظرم نمونه بیاورید که کجا تهمت (نسبت دروغ) به کسی داده ام. لازم به ذکر است که نسبت دادن اینگونه گناهان به بنده از جانب شما، خودش تهمته!! لذا راه بهشت برای شما هموارتره!!!

12 سال پیش نگاشته شده | | 1,344 بازدید

درباره این وبلاگ

هدف اصلی این وبلاگ که در بین روزنوشته‌هایم مورد توجه بنده بوده؛ بیان مسائل نظری و خبرهای پیرامون «ازدواج موقت» است.

لازم می‌دانم اعلام کنم که نویسنده این وبلاگ هیچ فرد یا موسسه‌ای را در هیچ‌جای ایران برای یافتن همسر موقت سراغ ندارد و فعالیت همسریابی (موقت و دائم) هدف این وبلاگ نیست.

بیشتر...

برای مشاهده نسخه کوچک و مخصوص موبایل این سایت، کافی است آدرس manmote.com را در موبایل خود وارد کنید.

برای اطلاع از مطالب جدید وبلاگ، ما به شما feed (یا همان rss) را پیشنهاد می‌کنیم. اگر نمی‌دانید فید چیست، اینجا را کلیک کنید

Post RSS feed

روش دیگر که مخصوص پیرمردها! میباشد، دریافت متن مطالب جدید در ایمیل شماست. بدین منظور، ایمیل خود را وارد کنید


مطالب مناسبتی

■ تبریک عید غدیر + دانلود 2 کتاب (1388/9/14)
■ درخواست کننده‌ای، عذاب حتمی درخواست کرد... (1389/9/3)
■ مسابقه شماره 12 به مناسبت سالروز بیعت با امیرالمومنین (1390/8/20)

برای تازه واردین

چند مطلب مهم

بخش نظرات غیر فعال است
در صورتی که فرمایش خاصی دارید، از فرم ارتباط با ما استفاده نماییدفارغ التحصیل دانشگاه هستم و توفیق طلبگی رسمی را نداشته‌ام. در این سایت علاوه بر نوشته های روزانه در موضوعات مختلف، سعی بر این بوده که بیشتر به مطالب و اخبار مرتبط با ازدواج موقت پرداخته شود.

در زمینه احکام و روایات مربوطه علاوه بر مطالعات شخصی، از راهنمایی‌های دوستانی فاضل نیز استفاده کرده‌ام که از همه آنها تشکر می‌کنم.

باز هم لازم می‌دانم که اعلام کنم هدف هم ابلاغ صحیح مطالب مربوط به ازدواج موقت است نه ترویج عملی و رساندن افراد به هم.

اگر در زمینه این هدف می‌توانید به بنده کمک کنید یا سوالی در این باره دارید که با جستجو در مطالب وبلاگ نتوانستید پاسخ آن را پیدا کنید، می‌توانید از طریق آدرس الکترونیکی manmotecom در جیمیل با ما ارتباط برقرار کنید یا از طریق فرم زیر:

نام شریف شما

آدرس الکترونیکی (جهت دریافت پاسخ)

فرمایش شما