حب علی ایمان و بغضه کفر

علامه امینی در صفحه 322 جلد 4 کتاب شریف الغدیر به این نکته مسلم نزد شیعه اشاره کرده که «جز زنازاده، کسی نسبت به علی علیه‌السلام بغض ندارد»

ایشان در ادامه 12 حدیث برای نمونه از علمای اهل تسنن نقل می‌کند که آنها هم این مضمون را روایت کرده‌اند و نقل فرموده که این بزرگان اهل‌تسنن عملا هم در زندگی خود از این روش برای تشخیص انتساب فرزند به خودشان استفاده می‌کرده‌اند!

برای یک انسان ناپاک‌زاده که بغض امیرالمومنین را دارد، چه راهی برای ابراز بغضش بهتر از این است که امثال خودش را زیاد کند؟!

و برای زیاد کردن ناپاک‌زادگانی امثال خودش، چه راهی بهتر از این است که راه حلال را ببندد و فیلتر کند؟ راهی که مانع رابطه نامشروع جوانان می‌شود.

لولا نهيه عنها ما زنى إلا شقي
اگر از متعه نهی نمی‌کرد، جز انسان بدبخت کسی دچار رابطه نامشروع نمی‌شد.

12 سال پیش نگاشته شده

درباره این وبلاگ

هدف اصلی این وبلاگ که در بین روزنوشته‌هایم مورد توجه بنده بوده؛ بیان مسائل نظری و خبرهای پیرامون «ازدواج موقت» است.

لازم می‌دانم اعلام کنم که نویسنده این وبلاگ هیچ فرد یا موسسه‌ای را در هیچ‌جای ایران برای یافتن همسر موقت سراغ ندارد و فعالیت همسریابی (موقت و دائم) هدف این وبلاگ نیست.

بیشتر...

برای مشاهده نسخه کوچک و مخصوص موبایل این سایت، کافی است آدرس manmote.com را در موبایل خود وارد کنید.

برای اطلاع از مطالب جدید وبلاگ، ما به شما feed (یا همان rss) را پیشنهاد می‌کنیم. اگر نمی‌دانید فید چیست، اینجا را کلیک کنید

Post RSS feed

روش دیگر که مخصوص پیرمردها! میباشد، دریافت متن مطالب جدید در ایمیل شماست. بدین منظور، ایمیل خود را وارد کنید


برای تازه واردین

چند مطلب مهم

بخش نظرات غیر فعال است
در صورتی که فرمایش خاصی دارید، از فرم ارتباط با ما استفاده نماییدفارغ التحصیل دانشگاه هستم و توفیق طلبگی رسمی را نداشته‌ام. در این سایت علاوه بر نوشته های روزانه در موضوعات مختلف، سعی بر این بوده که بیشتر به مطالب و اخبار مرتبط با ازدواج موقت پرداخته شود.

در زمینه احکام و روایات مربوطه علاوه بر مطالعات شخصی، از راهنمایی‌های دوستانی فاضل نیز استفاده کرده‌ام که از همه آنها تشکر می‌کنم.

باز هم لازم می‌دانم که اعلام کنم هدف هم ابلاغ صحیح مطالب مربوط به ازدواج موقت است نه ترویج عملی و رساندن افراد به هم.

اگر در زمینه این هدف می‌توانید به بنده کمک کنید یا سوالی در این باره دارید که با جستجو در مطالب وبلاگ نتوانستید پاسخ آن را پیدا کنید، می‌توانید از طریق آدرس الکترونیکی manmotecom در جیمیل با ما ارتباط برقرار کنید یا از طریق فرم زیر:

نام شریف شما

آدرس الکترونیکی (جهت دریافت پاسخ)

فرمایش شما