دکتر گلزاری: حاضرم مدارک دوست‌پسر داشتن %80 دختران دبیرستانی را در اختیار مسوولان بگذارم

یک سال پیش دکتر محمود گلزاری اعلام کرده بود که طبق تحقیقات 80 درصد دختران دبیرستانی تهرانی، دوست‌پسر دارند که من هم همان موقع این خبر رو در این مطلب نقل کرده بودم.

امسال بار دیگر این خبر تکرار شد. نمی‌دانم خود ایشان این حرف را مجددا تکرار کردند یا اینکه رسانه‌ها این خبر آرشیوی را داغ کردند. بهرحال وزیر آموزش و پرورش که موضع انکار در مقابل اخبار انتقادی به وزارتخانه‌اش دارد، در مقابل این خبر نیز منکر این واقعیت شد.

این انکار باعث واکنش دکتر گلزاری شد. وی در خبری که لینک آن در ابتدای مطلب عرض شد، گفته که حاضر است مدارک و تحقیقاتش را در این‌باره به مسئولین نشان بدهد.

دکتر گلزاری گفته که منظور از «ارتباط» دختران دبیرستانی تهرانی با پسران، تماس‌های تلفنی و اینترنتی تا پیشرفته‌ترین (!) روابط جسمی است و 70 درصد آنها قبل از 16 سالگی با جنس مخالف ارتباط برقرار کرده‌اند.

*     *     *     *     *

چقدر کج‌اندیشند پسرانی که حاضرند با دختری ازدواج کنند که ده‌ها پسر (و گاهی هم همزمان) با آن دختر دوست بوده‌اند اما حاضر نیستند با دختری ازدواج کنند که برای حفظ و پاکی دامنش از گناه، دوران مجردی را با فردی معین سپری کرده است.

13 سال پیش نگاشته شده

درباره این وبلاگ

هدف اصلی این وبلاگ که در بین روزنوشته‌هایم مورد توجه بنده بوده؛ بیان مسائل نظری و خبرهای پیرامون «ازدواج موقت» است.

لازم می‌دانم اعلام کنم که نویسنده این وبلاگ هیچ فرد یا موسسه‌ای را در هیچ‌جای ایران برای یافتن همسر موقت سراغ ندارد و فعالیت همسریابی (موقت و دائم) هدف این وبلاگ نیست.

بیشتر...

برای مشاهده نسخه کوچک و مخصوص موبایل این سایت، کافی است آدرس manmote.com را در موبایل خود وارد کنید.

برای اطلاع از مطالب جدید وبلاگ، ما به شما feed (یا همان rss) را پیشنهاد می‌کنیم. اگر نمی‌دانید فید چیست، اینجا را کلیک کنید

Post RSS feed

روش دیگر که مخصوص پیرمردها! میباشد، دریافت متن مطالب جدید در ایمیل شماست. بدین منظور، ایمیل خود را وارد کنید


مطالب مناسبتی

■ انتشار کتاب بهجة القلوب بمناسبت چهلم آیةالله بهجت (1388/4/30)
■ 2بیتی بنده در فضیلت اشک بر سیدالشهداء (1388/10/17)

برای تازه واردین

چند مطلب مهم

بخش نظرات غیر فعال است
در صورتی که فرمایش خاصی دارید، از فرم ارتباط با ما استفاده نماییدفارغ التحصیل دانشگاه هستم و توفیق طلبگی رسمی را نداشته‌ام. در این سایت علاوه بر نوشته های روزانه در موضوعات مختلف، سعی بر این بوده که بیشتر به مطالب و اخبار مرتبط با ازدواج موقت پرداخته شود.

در زمینه احکام و روایات مربوطه علاوه بر مطالعات شخصی، از راهنمایی‌های دوستانی فاضل نیز استفاده کرده‌ام که از همه آنها تشکر می‌کنم.

باز هم لازم می‌دانم که اعلام کنم هدف هم ابلاغ صحیح مطالب مربوط به ازدواج موقت است نه ترویج عملی و رساندن افراد به هم.

اگر در زمینه این هدف می‌توانید به بنده کمک کنید یا سوالی در این باره دارید که با جستجو در مطالب وبلاگ نتوانستید پاسخ آن را پیدا کنید، می‌توانید از طریق آدرس الکترونیکی manmotecom در جیمیل با ما ارتباط برقرار کنید یا از طریق فرم زیر:

نام شریف شما

آدرس الکترونیکی (جهت دریافت پاسخ)

فرمایش شما