بهائیت: ازدواج با خواهر حلال، ازدواج موقت حرام!

* اشاره: این ایام مشغول اموراتی هستم و کمتر فرصت به روزرسانی وبلاگ را دارم و این مطلب هم به لطف یکی از دوستان تهیه شده است...

یکی از حربه‌های مخالفین اسلام، اختراع و نشر فرقه‌های انحرافی است که از جمله آنها می‌توان به فرقه گمراه‌گر «بهائیت» اشاره کرد.

در بهاییت، ازدواج با هر جنس مخالفی جایز است به جز ازدواج یک مرد با زن پدرش! [منبع]

اگر بدانید که «ازدواج موقت در بهائیت حرام است»! حتما تعجب خواهید کرد چرا که وقتی از نظر آنها ازدواج با خواهر و عمه و خاله و ... جایز است، پس چطور ازدواج با یک زن دیگر حرام است چون اسم «موقت» روی آن آمده؟!!

ص178 گنجینه حدود و احکام بهایی:

واما الازدواج الموقت حرمه الله فی هذا الکور المقدس و منع النفوس عن الهوی، حتی یرتدوا بردا التقوا و هو التنزیه و التقدیس بین الملا الاعلی

و اما ازدواج موقت؛ در این دور و عصر مقدس حرام شده و نفس از هوا منع شده (!!!) تا به پیراهن تقوا پوشیده شود و آن تقدیس و پاکی در میان مردمان است.

__________________________________
پی‌نوشت: یک نکته جالب برای شخص من، استدلال مخالفین متعه است که برخی از این استدلال‌های مخالف از اهل‌سنت و برخی از شیعیان زیدی (که گرایش زیادی به اهل سنت هم دارند) و برخی از همین بهاییان نجس نشات گرفته است.
از جمله در همین لینک بالا می‌توانید به استدلال حضرت! عبدالبها علیه اللعنة در مورد علت تک همسری با توجه به قرآن! توجه کنید که ضمن طعنه به امام صادق علیه‌السلام، ایشان را از جمله مصادیق «افتومنون ببعض و تکفرون ببعض» (کسانی که بخشی از قرآن را قبول دارند و بخشی را خیر) دانسته است.

14 سال پیش نگاشته شده

درباره این وبلاگ

هدف اصلی این وبلاگ که در بین روزنوشته‌هایم مورد توجه بنده بوده؛ بیان مسائل نظری و خبرهای پیرامون «ازدواج موقت» است.

لازم می‌دانم اعلام کنم که نویسنده این وبلاگ هیچ فرد یا موسسه‌ای را در هیچ‌جای ایران برای یافتن همسر موقت سراغ ندارد و فعالیت همسریابی (موقت و دائم) هدف این وبلاگ نیست.

بیشتر...

برای مشاهده نسخه کوچک و مخصوص موبایل این سایت، کافی است آدرس manmote.com را در موبایل خود وارد کنید.

برای اطلاع از مطالب جدید وبلاگ، ما به شما feed (یا همان rss) را پیشنهاد می‌کنیم. اگر نمی‌دانید فید چیست، اینجا را کلیک کنید

Post RSS feed

روش دیگر که مخصوص پیرمردها! میباشد، دریافت متن مطالب جدید در ایمیل شماست. بدین منظور، ایمیل خود را وارد کنید


مطالب مناسبتی

■ انتشار کتاب بهجة القلوب بمناسبت چهلم آیةالله بهجت (1388/4/30)
■ 2بیتی بنده در فضیلت اشک بر سیدالشهداء (1388/10/17)

برای تازه واردین

چند مطلب مهم

بخش نظرات غیر فعال است
در صورتی که فرمایش خاصی دارید، از فرم ارتباط با ما استفاده نماییدفارغ التحصیل دانشگاه هستم و توفیق طلبگی رسمی را نداشته‌ام. در این سایت علاوه بر نوشته های روزانه در موضوعات مختلف، سعی بر این بوده که بیشتر به مطالب و اخبار مرتبط با ازدواج موقت پرداخته شود.

در زمینه احکام و روایات مربوطه علاوه بر مطالعات شخصی، از راهنمایی‌های دوستانی فاضل نیز استفاده کرده‌ام که از همه آنها تشکر می‌کنم.

باز هم لازم می‌دانم که اعلام کنم هدف هم ابلاغ صحیح مطالب مربوط به ازدواج موقت است نه ترویج عملی و رساندن افراد به هم.

اگر در زمینه این هدف می‌توانید به بنده کمک کنید یا سوالی در این باره دارید که با جستجو در مطالب وبلاگ نتوانستید پاسخ آن را پیدا کنید، می‌توانید از طریق آدرس الکترونیکی manmotecom در جیمیل با ما ارتباط برقرار کنید یا از طریق فرم زیر:

نام شریف شما

آدرس الکترونیکی (جهت دریافت پاسخ)

فرمایش شما