تبریک اعیاد غدیریه؛ 10 تا 25 ذی‌الحجه

پس از ایام مبارک دهه اول ذی‌الحجه که به دهه فجر شهرت دارد، در 10 تا 25 ذی‌الحجه هم اتفاقات بسیار مهمی رخ داده که اکثرا مورد غفلت قرار گرفته است.

شق‌القمر، اعطای فدک، عیدالله الاکبر (عید غدیر خم)، نزول آیه ولایت (بخشش انگشتر در رکوع توسط امام علی که آیه 55 سوره مائده درباره آن نازل شد)، ماجرای مهم مباهله (که در آیه 61 سوره ال عمران آمده)، حدیث کساء و نزول آیه تطهیر، ماجرای سد تمام درهای مسلمانان به سمت مسجد پیامبر جز درب خانه امام علی و نزول سوره «هل اتی» (روزه سه روزه و اعطای افطار به مسکین و یتیم و اسیر) تنها برخی از حوادث مهم این ایام است.

ستاد احیاء ایام غدیریه که چند سال است شروع به کار کرده است، در جهت تبلیغ و توجه بیشتر به این مناسبت‌ها تشکیل شده است.

این ستاد مستقل، متعلق به اصفهانی‌های ولایی بوده و با حمایت‌های مالی مراجع و خیرین به کار خود ادامه می‌دهد.

سایت غدیریه دات کام - معرفی رویدادهای ایام غدیرارسال مبلغین غدیر، اطلاع‌رسانی از طریق پوستر و سایت و ... بخشی از فعالیت‌های این ستاد خودجوش مردمی است که با حمایت و تشویق مراجعی چون آیات عظام وحید خراسانی و صافی گلپایگانی همراه بوده است.

یکی از سایت‌های خوبی که این ستاد طراحی کرده، سایت ساده ghadirie.com است که به معرفی مختصر مناسبت‌های ایام غدیریه پرداخته است و به دلیل استفاده زیاد از گرافیک، برای تمامی گروه‌های سنی قابل استفاده است!

10 سال پیش نگاشته شده

درباره این وبلاگ

هدف اصلی این وبلاگ که در بین روزنوشته‌هایم مورد توجه بنده بوده؛ بیان مسائل نظری و خبرهای پیرامون «ازدواج موقت» است.

لازم می‌دانم اعلام کنم که نویسنده این وبلاگ هیچ فرد یا موسسه‌ای را در هیچ‌جای ایران برای یافتن همسر موقت سراغ ندارد و فعالیت همسریابی (موقت و دائم) هدف این وبلاگ نیست.

بیشتر...

برای مشاهده نسخه کوچک و مخصوص موبایل این سایت، کافی است آدرس manmote.com را در موبایل خود وارد کنید.

برای اطلاع از مطالب جدید وبلاگ، ما به شما feed (یا همان rss) را پیشنهاد می‌کنیم. اگر نمی‌دانید فید چیست، اینجا را کلیک کنید

Post RSS feed

روش دیگر که مخصوص پیرمردها! میباشد، دریافت متن مطالب جدید در ایمیل شماست. بدین منظور، ایمیل خود را وارد کنید


مطالب مناسبتی

■ تبریک عید غدیر + دانلود 2 کتاب (1388/9/14)
■ درخواست کننده‌ای، عذاب حتمی درخواست کرد... (1389/9/3)
■ غدیر برای رفع شبهه و اختلاف یمن بود! (1390/8/23)

برای تازه واردین

چند مطلب مهم

بخش نظرات غیر فعال است
در صورتی که فرمایش خاصی دارید، از فرم ارتباط با ما استفاده نماییدفارغ التحصیل دانشگاه هستم و توفیق طلبگی رسمی را نداشته‌ام. در این سایت علاوه بر نوشته های روزانه در موضوعات مختلف، سعی بر این بوده که بیشتر به مطالب و اخبار مرتبط با ازدواج موقت پرداخته شود.

در زمینه احکام و روایات مربوطه علاوه بر مطالعات شخصی، از راهنمایی‌های دوستانی فاضل نیز استفاده کرده‌ام که از همه آنها تشکر می‌کنم.

باز هم لازم می‌دانم که اعلام کنم هدف هم ابلاغ صحیح مطالب مربوط به ازدواج موقت است نه ترویج عملی و رساندن افراد به هم.

اگر در زمینه این هدف می‌توانید به بنده کمک کنید یا سوالی در این باره دارید که با جستجو در مطالب وبلاگ نتوانستید پاسخ آن را پیدا کنید، می‌توانید از طریق آدرس الکترونیکی manmotecom در جیمیل با ما ارتباط برقرار کنید یا از طریق فرم زیر:

نام شریف شما

آدرس الکترونیکی (جهت دریافت پاسخ)

فرمایش شما