ماه قرآن و معرفی 4 سایت برای تلاوت قرآن

مثل بسیاری از سایتها و وبلاگهایی که در ابتدای رمضان به معرفی سایتهای قرآنی میپردازند، ما هم به معرفی چند سایت قرآنی میپردازیم.
  1. اولین آنها tanzil.info هست که سایتی بی‌بدیل در زمینه نمایش قرآن و ترجمه و قرائت اون هست.
  2. سایت بعد هم بخش قرآن سایت islamweb.net هست که شامل قرائت قرآن توسط 150 قاری هست. (سایت مذکور متعلق به اهل سنت بوده و به تفکیک سوره است)
  3. بخش قرآن سایت عقائد هم مانند بسیاری از سایتهای فارسی ما دارای یک قرآن هست منتها حسن آن صفحه بندی عثمان‌طه و قرائت آیه آیه (با کلیک بر هر آیه) هست با صدای محمد صدیق منشاوی. بدلیل طراحی سبک، میتواند برای کاربرانی با سرعت پایین مفید باشد
  4. سایت ریاض القرآن عربستان، دارای با کیفیت‌ترین تلاوتهای قرآن موجود در اینترنت هست که با این کیفیت در ایران ندیده ام جایی بفروشد!
    این سایت به تمام خوره های دانلود علاقمند به قرآن توصیه میشود. چند دوره کامل ترتیل از این سایت را تاکنون دانلود کرده ام. هر دوره ترتیل با کیفیت بالا و گوش‌نواز! این سایت حدود 4 گیگابایت میشود.
12 سال پیش نگاشته شده | 1,948 بازدید

درباره این وبلاگ

هدف اصلی این وبلاگ که در بین روزنوشته‌هایم مورد توجه بنده بوده؛ بیان مسائل نظری و خبرهای پیرامون «ازدواج موقت» است.

لازم می‌دانم اعلام کنم که نویسنده این وبلاگ هیچ فرد یا موسسه‌ای را در هیچ‌جای ایران برای یافتن همسر موقت سراغ ندارد و فعالیت همسریابی (موقت و دائم) هدف این وبلاگ نیست.

بیشتر...

برای مشاهده نسخه کوچک و مخصوص موبایل این سایت، کافی است آدرس manmote.com را در موبایل خود وارد کنید.

برای اطلاع از مطالب جدید وبلاگ، ما به شما feed (یا همان rss) را پیشنهاد می‌کنیم. اگر نمی‌دانید فید چیست، اینجا را کلیک کنید

Post RSS feed

روش دیگر که مخصوص پیرمردها! میباشد، دریافت متن مطالب جدید در ایمیل شماست. بدین منظور، ایمیل خود را وارد کنید


مطالب مناسبتی

■ نگاهی به تاریخچه قبرستان بقیع (1389/6/26)

برای تازه واردین

چند مطلب مهم

بخش نظرات غیر فعال است
در صورتی که فرمایش خاصی دارید، از فرم ارتباط با ما استفاده نماییدفارغ التحصیل دانشگاه هستم و توفیق طلبگی رسمی را نداشته‌ام. در این سایت علاوه بر نوشته های روزانه در موضوعات مختلف، سعی بر این بوده که بیشتر به مطالب و اخبار مرتبط با ازدواج موقت پرداخته شود.

در زمینه احکام و روایات مربوطه علاوه بر مطالعات شخصی، از راهنمایی‌های دوستانی فاضل نیز استفاده کرده‌ام که از همه آنها تشکر می‌کنم.

باز هم لازم می‌دانم که اعلام کنم هدف هم ابلاغ صحیح مطالب مربوط به ازدواج موقت است نه ترویج عملی و رساندن افراد به هم.

اگر در زمینه این هدف می‌توانید به بنده کمک کنید یا سوالی در این باره دارید که با جستجو در مطالب وبلاگ نتوانستید پاسخ آن را پیدا کنید، می‌توانید از طریق آدرس الکترونیکی manmotecom در جیمیل با ما ارتباط برقرار کنید یا از طریق فرم زیر:

نام شریف شما

آدرس الکترونیکی (جهت دریافت پاسخ)

فرمایش شما