مطالعه و قرائت قرآن از سایت تنزیل

پیوند ► http://tanzil.info

سایت تنزیل به نشانی tanzil.info واقعا کاردرست‌ترین سایتی هست که در زمینه قرآن و مطالعه متن و ترجمه و گوش دادن به اون تا به حال دیدم.

برخلاف سایتهای ایرانی، بسیار سبک و با استفاده از تکنولوژی AJax تهیه شده و ترجمه همزمان قرآن به زبانهای مختلف و ازجمله پنج ترجمه فارسی (مکارم، آیتی، انصاریان، فولادوند، قمشه ای) را با امکانات اضافه دیگر فراهم آورده است.

لازم به ذکره که این سایت کاری‌ست از آقای دکتر حمید ضرابی زاده از دانشگاه واترلو که دوستش میدارم!

سایت وقت نماز praytime.info نیز یک کار خوب دیگر از ایشونه. سایتهای فارسی زیادی به این سایت لینک دادن منتها بدلیل لاتین بودن واسط کاربری و اختلاف اندک زوایای محاسباتی اوقات شرعی مورد تایید ایشان با آنچه در ایران اعمال میشود، کاربران ایرانی ممکن است به این سایت کم‌اعتنا باشند هر چند که با تنظیم این زوایا مطابق یک سری اعداد خاص، میتوان به اذان های رسمی ایران (هر چند صحیح به نظر نمیرسد) دست پیدا کرد.

(اطلاعات بیشتر در مورد زوایای اوقات شرعی خواستید ایمیل بزنید چون تخصصی است!)

انشاءالله که نه فقط برای رمضان، بلکه برای همیشه مفید باشه.

16 سال پیش نگاشته شده

درباره این وبلاگ

هدف اصلی این وبلاگ که در بین روزنوشته‌هایم مورد توجه بنده بوده؛ بیان مسائل نظری و خبرهای پیرامون «ازدواج موقت» است.

لازم می‌دانم اعلام کنم که نویسنده این وبلاگ هیچ فرد یا موسسه‌ای را در هیچ‌جای ایران برای یافتن همسر موقت سراغ ندارد و فعالیت همسریابی (موقت و دائم) هدف این وبلاگ نیست.

بیشتر...

برای مشاهده نسخه کوچک و مخصوص موبایل این سایت، کافی است آدرس manmote.com را در موبایل خود وارد کنید.

برای اطلاع از مطالب جدید وبلاگ، ما به شما feed (یا همان rss) را پیشنهاد می‌کنیم. اگر نمی‌دانید فید چیست، اینجا را کلیک کنید

Post RSS feed

روش دیگر که مخصوص پیرمردها! میباشد، دریافت متن مطالب جدید در ایمیل شماست. بدین منظور، ایمیل خود را وارد کنید


مطالب مناسبتی

■ انتشار کتاب بهجة القلوب بمناسبت چهلم آیةالله بهجت (1388/4/30)
■ 2بیتی بنده در فضیلت اشک بر سیدالشهداء (1388/10/17)

برای تازه واردین

چند مطلب مهم

بخش نظرات غیر فعال است
در صورتی که فرمایش خاصی دارید، از فرم ارتباط با ما استفاده نماییدفارغ التحصیل دانشگاه هستم و توفیق طلبگی رسمی را نداشته‌ام. در این سایت علاوه بر نوشته های روزانه در موضوعات مختلف، سعی بر این بوده که بیشتر به مطالب و اخبار مرتبط با ازدواج موقت پرداخته شود.

در زمینه احکام و روایات مربوطه علاوه بر مطالعات شخصی، از راهنمایی‌های دوستانی فاضل نیز استفاده کرده‌ام که از همه آنها تشکر می‌کنم.

باز هم لازم می‌دانم که اعلام کنم هدف هم ابلاغ صحیح مطالب مربوط به ازدواج موقت است نه ترویج عملی و رساندن افراد به هم.

اگر در زمینه این هدف می‌توانید به بنده کمک کنید یا سوالی در این باره دارید که با جستجو در مطالب وبلاگ نتوانستید پاسخ آن را پیدا کنید، می‌توانید از طریق آدرس الکترونیکی manmotecom در جیمیل با ما ارتباط برقرار کنید یا از طریق فرم زیر:

نام شریف شما

آدرس الکترونیکی (جهت دریافت پاسخ)

فرمایش شما