تبریک نیمه شعبان

فردا نیمه شعبانه و چون راهی زیارت مشهد الرضا علیه‌السلام هستم، پیشاپیش تبریک عرض می‌کنم. امیدوارم که فقط این روزها به یاد آن امام غایب از نظر نباشیم.

ضمن اعلام اینکه تا هفته آینده اینجا بروز نمی‌شود، حدیثی از امام عصر عجل‌الله‌فرجه را که متعه گرامی برایم sms زده، خدمت خوانندگان گرامی عرض می‌کنم:

شیعیان ما به ما دسترسی پیدا نمی‌کنند مگر برای آنچه از آنها به ما می‌رسد؛ از کارهای ناپسند و آنچه از آنان انتظار نمی‌رود.
تنها باید از خدا کمک خواست و او برای ما کافی است.
احتجاج طبرسی ج2ص325

این مطلب جالب را هم ببینید: نیمه‌ی شعبان؛ مناسبت یا عبادت؟ تهنیت یا تسلیت؟!!!

10 سال پیش نگاشته شده | 1,410 بازدید

درباره این وبلاگ

هدف اصلی این وبلاگ که در بین روزنوشته‌هایم مورد توجه بنده بوده؛ بیان مسائل نظری و خبرهای پیرامون «ازدواج موقت» است.

لازم می‌دانم اعلام کنم که نویسنده این وبلاگ هیچ فرد یا موسسه‌ای را در هیچ‌جای ایران برای یافتن همسر موقت سراغ ندارد و فعالیت همسریابی (موقت و دائم) هدف این وبلاگ نیست.

بیشتر...

برای مشاهده نسخه کوچک و مخصوص موبایل این سایت، کافی است آدرس manmote.com را در موبایل خود وارد کنید.

برای اطلاع از مطالب جدید وبلاگ، ما به شما feed (یا همان rss) را پیشنهاد می‌کنیم. اگر نمی‌دانید فید چیست، اینجا را کلیک کنید

Post RSS feed

روش دیگر که مخصوص پیرمردها! میباشد، دریافت متن مطالب جدید در ایمیل شماست. بدین منظور، ایمیل خود را وارد کنید


برای تازه واردین

چند مطلب مهم

بخش نظرات غیر فعال است
در صورتی که فرمایش خاصی دارید، از فرم ارتباط با ما استفاده نماییدفارغ التحصیل دانشگاه هستم و توفیق طلبگی رسمی را نداشته‌ام. در این سایت علاوه بر نوشته های روزانه در موضوعات مختلف، سعی بر این بوده که بیشتر به مطالب و اخبار مرتبط با ازدواج موقت پرداخته شود.

در زمینه احکام و روایات مربوطه علاوه بر مطالعات شخصی، از راهنمایی‌های دوستانی فاضل نیز استفاده کرده‌ام که از همه آنها تشکر می‌کنم.

باز هم لازم می‌دانم که اعلام کنم هدف هم ابلاغ صحیح مطالب مربوط به ازدواج موقت است نه ترویج عملی و رساندن افراد به هم.

اگر در زمینه این هدف می‌توانید به بنده کمک کنید یا سوالی در این باره دارید که با جستجو در مطالب وبلاگ نتوانستید پاسخ آن را پیدا کنید، می‌توانید از طریق آدرس الکترونیکی manmotecom در جیمیل با ما ارتباط برقرار کنید یا از طریق فرم زیر:

نام شریف شما

آدرس الکترونیکی (جهت دریافت پاسخ)

فرمایش شما