روش های حرفه ای مخ‌زنی دخترها

* ضمن تشکر از یک‌دوست برای ارسال این مطلب، متذکر میشوم که این مطلب طنز بوده
و واژه «مخ‌زنی» نیز از این جهت به کار رفته و قصد توهین به خانم‌ها را ندارد.

* روش مخ‌زدن دختران پایین شهر

وسایل مورد نیاز: چیز خاصی مورد نیاز نیست! فقط کافیه مقداری روغن و واکس مو از سرتون چکه کنه و ترجیحاً صورتتون پر از جای چاقو باشه!! چون دخترای این قسمت شهر به کسی پا میدن که یه نمه تو مایه‌های فردین باشه!
روش مخ زدن: پس از اطمینان از اینکه سوژه مورد نظر برادر یا پسرخاله یا پسرعمو و اینا نداره میرید به سمتش و بهش میگید: آبجی یه غلام لوتی نمی‌خوای؟!
تبریک میگم شما تونستی یه زید واسه خودتون ردیف کنید! از همین الان دارم هفته بعد رو مجسم میکنم که یه پیکان جوانان گوجه‌ای زیر پا و زید بغل و جاده شمال!!!

* روش مخ‌زدن دخترای بالا شهر

وسایل مورد نیاز: یک جفت صندل سفید Darki - شلوار مدل بوسینی ,Buddy و یا هر شلواری که بشه دمپاش رو بالا زد - یک تیشرت خط‌دار حلقه‌ای (ترجیحاً آبی کمرنگ یا مشکی) - ترجیحاً موی بلند - ریش عجیب و غریب - چشمای هیز و کشیده - ماشین بالای 15 میلیون و همچنین مقداری زبان به اندازه کافی!!
روش مخ زدن: دیگه مخ زدن با گفتن واژه هایی مثل: خانوم ببخشید ساعت چنده؟! - میشه وقتتون رو بگیرم؟! - جیگرتو بخورم!! و... کاربردی نداره باید و باید به جاش کار های زیر رو انجام بدید:

  1. به بالای شهر رفته و جلوی یکی از مراکز تجاری مقادیری با ماشین خود به متر کردن خیابون ها می پردازید!
  2. سوژه مورد نظر را شناسایی میکنید!
  3. با ماشین خود جولوی پای سوژه توقف نموده و از ماشین پیاده میشوید (ضبط ماشین روشن باشد!)
  4. وقتی از ماشین پیاده شدید در ماشین رو باز گذاشته و بدون اینکه حتی نیم نگاهی به سوژه بیندازید وارد مرکز تجاری میشوید!
  5. سپس از مرکز تجاری خارج میشوید و به سمت ماشین خود می آیید! (بهتون قول میدم سوژه همچنان کنار ماشین شما ایستاده است!)
  6. سوار ماشین می شوید و اصلا به سوژه توجه نمیکنید!
  7. با ماشین چند متر به جلو میروید اما دنده عقب می کنید و به سمت سوژه می آیید و به او می گویید: سلام! بیا بالا! شرمنده که منتظرت گذاشتم! آخه کار داشتم! حالا بشین بریم!

تبریک میگم شما مخ یه دختر بالا شهری رو زدید!

* روش مخ‌زدن دخترای وسط شهر

وسایل مورد نیاز: همه چیزای بالا به غیر از ماشین بالای 15 میلیونی! (پراید و 206 برای چنین مواردی مناسبه! مواظب باشید که ماشینتون کلاسش از 206 بیشتر نباشه چون دختره در این مواقع احساس سرخوردگی و تضاد طبقاتی شدید میکنه و عمراً بتون پا بده!!!)
روش مخ زدن: با ماشین خیلی آروم در کنار خیابون حرکت میکنید و هر دختری که دیدید جولوش ترمز میکنید و بش میگید: سلام! سوار شو بریم با هم یه دور بزنیم!(تور میزنید!!)
تبصره: 87 درصد دخترا در این هنگام سوار ماشین نمیشن اما شما ناامید نشید و بازم به طرف گیر بدید و بهتون اطمینان میدم که طرف در بار سوم سوار ماشین میشه!

7 سال پیش نگاشته شده | | 72,369 بازدید

درباره این وبلاگ

هدف اصلی این وبلاگ که در بین روزنوشته‌هایم مورد توجه بنده بوده؛ بیان مسائل نظری و خبرهای پیرامون «ازدواج موقت» است.

لازم می‌دانم اعلام کنم که نویسنده این وبلاگ هیچ فرد یا موسسه‌ای را در هیچ‌جای ایران برای یافتن همسر موقت سراغ ندارد و فعالیت همسریابی (موقت و دائم) هدف این وبلاگ نیست.

بیشتر...

برای مشاهده نسخه کوچک و مخصوص موبایل این سایت، کافی است آدرس manmote.com را در موبایل خود وارد کنید.

برای اطلاع از مطالب جدید وبلاگ، ما به شما feed (یا همان rss) را پیشنهاد می‌کنیم. اگر نمی‌دانید فید چیست، اینجا را کلیک کنید

Post RSS feed

روش دیگر که مخصوص پیرمردها! میباشد، دریافت متن مطالب جدید در ایمیل شماست. بدین منظور، ایمیل خود را وارد کنید


مطالب مناسبتی

■ بهار طبیعت در زمستان غیبت (1388/1/4)
■ ژاپن قبل و بعد از سونامی، به روایت گوگل‌ارث (1390/1/2)

برای تازه واردین

چند مطلب مهم

بخش نظرات غیر فعال است
در صورتی که فرمایش خاصی دارید، از فرم ارتباط با ما استفاده نماییدفارغ التحصیل دانشگاه هستم و توفیق طلبگی رسمی را نداشته‌ام. در این سایت علاوه بر نوشته های روزانه در موضوعات مختلف، سعی بر این بوده که بیشتر به مطالب و اخبار مرتبط با ازدواج موقت پرداخته شود.

در زمینه احکام و روایات مربوطه علاوه بر مطالعات شخصی، از راهنمایی‌های دوستانی فاضل نیز استفاده کرده‌ام که از همه آنها تشکر می‌کنم.

باز هم لازم می‌دانم که اعلام کنم هدف هم ابلاغ صحیح مطالب مربوط به ازدواج موقت است نه ترویج عملی و رساندن افراد به هم.

اگر در زمینه این هدف می‌توانید به بنده کمک کنید یا سوالی در این باره دارید که با جستجو در مطالب وبلاگ نتوانستید پاسخ آن را پیدا کنید، می‌توانید از طریق آدرس الکترونیکی manmotecom در جیمیل با ما ارتباط برقرار کنید یا از طریق فرم زیر:

نام شریف شما

آدرس الکترونیکی (جهت دریافت پاسخ)

فرمایش شما