آیت‌الله بهجت دار فانی را وداع گفت

انا لله   و انا الیه راجعون

ساعت 14:40 دقیقه امروز و به علت ایست قلبی و در سن نود و شش سالگی از دار غربت به دار جاودانگی رحلت کردند.

فقیه بزرگواری که چون مدتی شاگردی قاضی طباطبایی (که شهریه وی و شاگردانش از جانب مرجع بزرگ زمان آیةالله ابوالحسن اصفهانی قطع شد) را نمود به عنوان عارف مطرح شد و مردم هم درباره اش میگفتند که چشم برزخی دارد و... اما در زندگی خود با روش و منش فقهی راه میپیمود اما بدلیل گسترش عقیده ناصحیح آنان،
کسی جایی نگفت که او شاگرد آیةالله بروجردی، میرزای نائینی، سید ابوالحسن اصفهانی، آقا ضیاء عراقی و محمد حسین غروی اصفهانی(کمپانی) و سیدهادی میلانی بوده است و خبرگزاری‌هایی که امروز دیدم همه نوشته بودند که ایشان شاگرد آیةالحق(!) قاضی طباطبایی بوده.

یک سخنران در مراسم دفن ایشان میگفت: آقای بهجت همواره می گفت روزی نیست که برای استادش آیت الله العظمی غروی اصفهانی و نیز آیت الله العظمی سید هادی میلانی دعا نکند و به یادشان نباشد.

10 سال پیش نگاشته شده | 1,074 بازدید

درباره این وبلاگ

هدف اصلی این وبلاگ که در بین روزنوشته‌هایم مورد توجه بنده بوده؛ بیان مسائل نظری و خبرهای پیرامون «ازدواج موقت» است.

لازم می‌دانم اعلام کنم که نویسنده این وبلاگ هیچ فرد یا موسسه‌ای را در هیچ‌جای ایران برای یافتن همسر موقت سراغ ندارد و فعالیت همسریابی (موقت و دائم) هدف این وبلاگ نیست.

بیشتر...

برای مشاهده نسخه کوچک و مخصوص موبایل این سایت، کافی است آدرس manmote.com را در موبایل خود وارد کنید.

برای اطلاع از مطالب جدید وبلاگ، ما به شما feed (یا همان rss) را پیشنهاد می‌کنیم. اگر نمی‌دانید فید چیست، اینجا را کلیک کنید

Post RSS feed

روش دیگر که مخصوص پیرمردها! میباشد، دریافت متن مطالب جدید در ایمیل شماست. بدین منظور، ایمیل خود را وارد کنید


برای تازه واردین

چند مطلب مهم

بخش نظرات غیر فعال است
در صورتی که فرمایش خاصی دارید، از فرم ارتباط با ما استفاده نمایید







فارغ التحصیل دانشگاه هستم و توفیق طلبگی رسمی را نداشته‌ام. در این سایت علاوه بر نوشته های روزانه در موضوعات مختلف، سعی بر این بوده که بیشتر به مطالب و اخبار مرتبط با ازدواج موقت پرداخته شود.

در زمینه احکام و روایات مربوطه علاوه بر مطالعات شخصی، از راهنمایی‌های دوستانی فاضل نیز استفاده کرده‌ام که از همه آنها تشکر می‌کنم.

باز هم لازم می‌دانم که اعلام کنم هدف هم ابلاغ صحیح مطالب مربوط به ازدواج موقت است نه ترویج عملی و رساندن افراد به هم.

اگر در زمینه این هدف می‌توانید به بنده کمک کنید یا سوالی در این باره دارید که با جستجو در مطالب وبلاگ نتوانستید پاسخ آن را پیدا کنید، می‌توانید از طریق آدرس الکترونیکی manmotecom در جیمیل با ما ارتباط برقرار کنید یا از طریق فرم زیر:

نام شریف شما

آدرس الکترونیکی (جهت دریافت پاسخ)

فرمایش شما