شرمت باد!

طی یکی دو روزی که مسافرت بودم و فرصت آپدیت نبود، ایمیلهای فراوان مثل همیشه رسید. اما دو نکته جالب بود؛ یکی اینکه درصد فحشهای حاوی نام اعضای تناسلی رفته بود بالا! و افرادی که از این الفاظ مثل نقل و نبات در ایمیل و کامنتشان استفاده کرده بودند همه دم از اسلام میزدند! به عنوان نمونه:

  • کثافت ک...کش میدونی به نام دین با اعتقاد مردم چی کار میکنی؟ ک...تو بکن تو ک.. خودت دست از سر دخترای بد بخت بردار. آخوند کثیف صیغه ارتباطی با دین نداره خفه شو
  • کثافت یه روز می کشمت مثل سگ مطمئن باش
  • ...

دوم اینکه بنده بدلیل همین تهدیدات فراوان جهال، احتیاطهای زیادی در پاسخ به نامه ها و... دارم آنوقت خنده دار است که بعضی ها میان و میگن: من میخوایم باهات صیغه بشم! لطفا مشخصات و شماره تلفن بدین!!!

طبق معمول ارجاع میدهم به کامنتدونی و میگم: اگر شما راست میگید بروید سراغ کسانی که کامنت گذاشتن. چون فرقی بین من و دیگر بچه مثبت های که نظر موافق نسبت به متعه دارند نیست.

___________

پ.ن.1: دوستانی که از طریق لینک «ارتباط با مدیر» نظری ارسالی میکنند که فقط من بخوانم که هیچ اما آنانکه سوالی ارسال میکنند در صورت تمایل به دریافت پاسخ ایمیل خود را نیز قرار هند.

پ.ن.2: علت بالارفتن فحش ها و خوانندگان غیر متشخص، لینکهایی است که یکی از عزیزان خواننده وبلاگ در سایت بالاترین داده و البته شیرهای دکتر مزیدی. جالب است که در پستی که راجع به دقت در متعه نوشته بودم واضح بود که منظورم هزار تومان مهریه بود که در سایت بالاترین نوشته 870 هزار تومان!!!

پ.ن.3: در فحشی که در بالا نقل شد  و خصوصا در سایت بالاترین بنده را یک روحانی تصور کرده اند مثلا بالاترین نوشته: «از وبلاگ من و متعه ام / که متعلق به یکی از روحانیون حوزه علمیه است که خاطرات خود را از زندگی با همسران متعدد صیغه ایش می نویسد» که بنده شدیدا تکذیب میکنم. دارای مدرک مهندسی از دانشگاه دولتی هستم و فعلا بدلیل پیدا نشدن شغل مناسب در رشته تخصصی ام، موقتا به برنامه نویسی وب اشتغال دارم.

15 سال پیش نگاشته شده

درباره این وبلاگ

هدف اصلی این وبلاگ که در بین روزنوشته‌هایم مورد توجه بنده بوده؛ بیان مسائل نظری و خبرهای پیرامون «ازدواج موقت» است.

لازم می‌دانم اعلام کنم که نویسنده این وبلاگ هیچ فرد یا موسسه‌ای را در هیچ‌جای ایران برای یافتن همسر موقت سراغ ندارد و فعالیت همسریابی (موقت و دائم) هدف این وبلاگ نیست.

بیشتر...

برای مشاهده نسخه کوچک و مخصوص موبایل این سایت، کافی است آدرس manmote.com را در موبایل خود وارد کنید.

برای اطلاع از مطالب جدید وبلاگ، ما به شما feed (یا همان rss) را پیشنهاد می‌کنیم. اگر نمی‌دانید فید چیست، اینجا را کلیک کنید

Post RSS feed

روش دیگر که مخصوص پیرمردها! میباشد، دریافت متن مطالب جدید در ایمیل شماست. بدین منظور، ایمیل خود را وارد کنید


برای تازه واردین

چند مطلب مهم

بخش نظرات غیر فعال است
در صورتی که فرمایش خاصی دارید، از فرم ارتباط با ما استفاده نماییدفارغ التحصیل دانشگاه هستم و توفیق طلبگی رسمی را نداشته‌ام. در این سایت علاوه بر نوشته های روزانه در موضوعات مختلف، سعی بر این بوده که بیشتر به مطالب و اخبار مرتبط با ازدواج موقت پرداخته شود.

در زمینه احکام و روایات مربوطه علاوه بر مطالعات شخصی، از راهنمایی‌های دوستانی فاضل نیز استفاده کرده‌ام که از همه آنها تشکر می‌کنم.

باز هم لازم می‌دانم که اعلام کنم هدف هم ابلاغ صحیح مطالب مربوط به ازدواج موقت است نه ترویج عملی و رساندن افراد به هم.

اگر در زمینه این هدف می‌توانید به بنده کمک کنید یا سوالی در این باره دارید که با جستجو در مطالب وبلاگ نتوانستید پاسخ آن را پیدا کنید، می‌توانید از طریق آدرس الکترونیکی manmotecom در جیمیل با ما ارتباط برقرار کنید یا از طریق فرم زیر:

نام شریف شما

آدرس الکترونیکی (جهت دریافت پاسخ)

فرمایش شما