جایزه مسابقه شماره سه

خب مهلت مسابقه شماره سه هم تموم شد.

برخلاف مسابقات قبلی، این مسابقه فقط یک شرکت کننده داشت!!! که علتش هم بنا به گفته برخی از دوستان و شاهدان عینی !!! حجیم بودن پاسخ بود در حالیکه ما به دوستان گفته بودیم که حتی پاسخ های ناقص هم جایزه میگیرند بدون قرعه کشی.

فردی که شرکت کرده بود در این مسابقه، یک خانم (البته متاهل!) بود که پاسخ نسبتا کاملی داده بود و جایزه ایشون هم بنا به نیازشون یک عدد سی دی Hiren بود که یک سیدی معروف بوتیبل هست و کاربرد عمده اش برای وقتی هست که سیستم شما ویروسی و... میشه و به هیچ عنوان سیستم بالا نمیاد و... با این سیدی میتونین از همون فضای بوت به انواع آنتی ویروسهای آماده کار و برنامه های پارتیشن بندی و... دسترسی پیدا کنید و خلاصه اینکه خیلی خیلی سیدیش به کار میاد.

16 سال پیش نگاشته شده

درباره این وبلاگ

هدف اصلی این وبلاگ که در بین روزنوشته‌هایم مورد توجه بنده بوده؛ بیان مسائل نظری و خبرهای پیرامون «ازدواج موقت» است.

لازم می‌دانم اعلام کنم که نویسنده این وبلاگ هیچ فرد یا موسسه‌ای را در هیچ‌جای ایران برای یافتن همسر موقت سراغ ندارد و فعالیت همسریابی (موقت و دائم) هدف این وبلاگ نیست.

بیشتر...

برای مشاهده نسخه کوچک و مخصوص موبایل این سایت، کافی است آدرس manmote.com را در موبایل خود وارد کنید.

برای اطلاع از مطالب جدید وبلاگ، ما به شما feed (یا همان rss) را پیشنهاد می‌کنیم. اگر نمی‌دانید فید چیست، اینجا را کلیک کنید

Post RSS feed

روش دیگر که مخصوص پیرمردها! میباشد، دریافت متن مطالب جدید در ایمیل شماست. بدین منظور، ایمیل خود را وارد کنید


برای تازه واردین

چند مطلب مهم

بخش نظرات غیر فعال است
در صورتی که فرمایش خاصی دارید، از فرم ارتباط با ما استفاده نماییدفارغ التحصیل دانشگاه هستم و توفیق طلبگی رسمی را نداشته‌ام. در این سایت علاوه بر نوشته های روزانه در موضوعات مختلف، سعی بر این بوده که بیشتر به مطالب و اخبار مرتبط با ازدواج موقت پرداخته شود.

در زمینه احکام و روایات مربوطه علاوه بر مطالعات شخصی، از راهنمایی‌های دوستانی فاضل نیز استفاده کرده‌ام که از همه آنها تشکر می‌کنم.

باز هم لازم می‌دانم که اعلام کنم هدف هم ابلاغ صحیح مطالب مربوط به ازدواج موقت است نه ترویج عملی و رساندن افراد به هم.

اگر در زمینه این هدف می‌توانید به بنده کمک کنید یا سوالی در این باره دارید که با جستجو در مطالب وبلاگ نتوانستید پاسخ آن را پیدا کنید، می‌توانید از طریق آدرس الکترونیکی manmotecom در جیمیل با ما ارتباط برقرار کنید یا از طریق فرم زیر:

نام شریف شما

آدرس الکترونیکی (جهت دریافت پاسخ)

فرمایش شما