معرفی سایت دیگری در مورد تعدد زوجات

قبلا سایت «تعدد زوجات دات کام» را معرفی کرده بودم و برخی از مطالب آن را هم نقل کرده بودم. اما بعد مدتی آن سایت آپدیت نشد و بعد هم کلا از دسترس خارج شد.

امروز با سایت خوب دیگری در مورد همین موضوع (چندهمسری) آشنا شدم که مطالب نسبتا خوبی در این زمینه داشت و معتقدم همانطور که متعه و ازدواج موقت، پاسخگوی بخشی از نیازهای ارتباطی مردان یا زنان مجرد می‌شود، ازدواج دائم دوم و سوم هم می‌تواند راه‌حلی خوب و کاملا به نفع زنان باشد که از تجردهای فعلی و آثار زیان‌بار بعدی آن بکاهد.

این سایت جدید را می‌توانید در آدرس chandhamsari.ir ببینید.

در یکی از مطالب این سایت جدید، به سایت ازکارافتاده‌ای که در ابتدای مطلب اشاره کردم، اشاره شده و گفته که صاحب آن از دنیا رفته است که برای ایشان مغفرت الهی را می‌طلبیم.

پی‌نوشت: طبیعی است که در فضای مجازی، یک شخص یا مجموعه، مدتی در یک امر فعال باشد و مدتی کمتر فعال باشد یا اصلا فعالیتی نداشته باشد. اما به نظرم سایت‌ها و وبلاگ‌های  که مدتی زحمت می‌کشند و مطالب خوبی در یک زمینه (خصوصا مذهبی) فراهم می‌آورند، بسیار مناسب است که حتی در صورت عدم فعالیت، سعی در پابرجا ماندن آن کنند چرا که عمده (بالای 90 درصد) از بازدیدکنندگان یک سایت و مطلب، از طریق گوگل به آن دسترسی پیدا می‌کنند و مطلبی که امروز نوشته می‌شود، ممکن است 4 سال دیگر برای شخصی بسیار مفید واقع شود.
یکی دیگر از اینگونه سایت‌ها (که از کار افتاده و احتمالا برای همیشه جمع شده) سایت «زنان پرس» بود که حاوی مطالب و مقالات و مصاحبه‌های خوبی در حوزه زنان و خانواده و ازدواج بود و یک مصاحبه مفصل هم با بنده انجام داده بود.

173 روز پیش نگاشته شده | | 6,224 بازدید

درباره این وبلاگ

هدف اصلی این وبلاگ که در بین روزنوشته‌هایم مورد توجه بنده بوده؛ بیان مسائل نظری و خبرهای پیرامون «ازدواج موقت» است.

لازم می‌دانم اعلام کنم که نویسنده این وبلاگ هیچ فرد یا موسسه‌ای را در هیچ‌جای ایران برای یافتن همسر موقت سراغ ندارد و فعالیت همسریابی (موقت و دائم) هدف این وبلاگ نیست.

بیشتر...

برای مشاهده نسخه کوچک و مخصوص موبایل این سایت، کافی است آدرس manmote.com را در موبایل خود وارد کنید.

برای اطلاع از مطالب جدید وبلاگ، ما به شما feed (یا همان rss) را پیشنهاد می‌کنیم. اگر نمی‌دانید فید چیست، اینجا را کلیک کنید

Post RSS feed

روش دیگر که مخصوص پیرمردها! میباشد، دریافت متن مطالب جدید در ایمیل شماست. بدین منظور، ایمیل خود را وارد کنید


مطالب مناسبتی

■ بهار طبیعت در زمستان غیبت (1388/1/4)
■ مراسم عروسی بنده و لیلةالرغائب! (1388/4/4)

برای تازه واردین

چند مطلب مهم

بخش نظرات غیر فعال است
در صورتی که فرمایش خاصی دارید، از فرم ارتباط با ما استفاده نماییدفارغ التحصیل دانشگاه هستم و توفیق طلبگی رسمی را نداشته‌ام. در این سایت علاوه بر نوشته های روزانه در موضوعات مختلف، سعی بر این بوده که بیشتر به مطالب و اخبار مرتبط با ازدواج موقت پرداخته شود.

در زمینه احکام و روایات مربوطه علاوه بر مطالعات شخصی، از راهنمایی‌های دوستانی فاضل نیز استفاده کرده‌ام که از همه آنها تشکر می‌کنم.

باز هم لازم می‌دانم که اعلام کنم هدف هم ابلاغ صحیح مطالب مربوط به ازدواج موقت است نه ترویج عملی و رساندن افراد به هم.

اگر در زمینه این هدف می‌توانید به بنده کمک کنید یا سوالی در این باره دارید که با جستجو در مطالب وبلاگ نتوانستید پاسخ آن را پیدا کنید، می‌توانید از طریق آدرس الکترونیکی manmotecom در جیمیل با ما ارتباط برقرار کنید یا از طریق فرم زیر:

نام شریف شما

آدرس الکترونیکی (جهت دریافت پاسخ)

فرمایش شما