اوقات و زمان‌های قمر در عقرب سال 1395 شمسی

اوقات و زمان‌های قمر در عقرب سال 1395 هجری شمسی که فتوای همه مراجع را پوشش می‌دهدمثل هر سال، درخواست‌هایی از طریق ایمیل و تلگرام از دوستان و خوانندگان وبلاگ به دستم رسید که خواستار اوقات قمر در عقرب سال 1395 بودند چرا که معمولا برنامه سفر/ازدواج، از مدتی قبل چیده می‌شود.

با کلیک راست روی تصویر روبرو و انتخاب گزینه save می‌توانید این تصویر را با کیفیت بالا در سایز واقعی روی گوشی/تبلت/کامپیوتر خود ذخیره نمایید.

در صورتی که در مورد قمر در عقرب اطلاعی ندارید یا فرق قمر در «برج» عقرب با قمر در «صورت فلکی» عقرب را نمی‌دانید و ...، توصیه می‌کنم به مطلب زیر که قبلا نوشته بودم، نگاهی بیندازید:

توضیحی درباره تعریف قمر در عقرب و اختلاف فتاوای مراجع و اینکه چطور می‌توان نظر هر دو گروه از فتاوا را رعایت کرد.

در لینک فوق توضیح داده شده است که منجمین و فقهاء، در مورد قمر در عقرب دو دسته نظر دارند که ما در جدول فوق، طوری قمر در عقرب را درج کرده‌ایم که نظر همه آنها را پوشش می‌دهد.

در صورتی که سوال یا ابهامی در این زمینه دارید، با ایمیل manmotecom در جیمیل با ما در ارتباط باشید.

1 سال پیش نگاشته شده | | 12,713 بازدید

درباره این وبلاگ

هدف اصلی این وبلاگ که در بین روزنوشته‌هایم مورد توجه بنده بوده؛ بیان مسائل نظری و خبرهای پیرامون «ازدواج موقت» است.

لازم می‌دانم اعلام کنم که نویسنده این وبلاگ هیچ فرد یا موسسه‌ای را در هیچ‌جای ایران برای یافتن همسر موقت سراغ ندارد و فعالیت همسریابی (موقت و دائم) هدف این وبلاگ نیست.

بیشتر...

برای مشاهده نسخه کوچک و مخصوص موبایل این سایت، کافی است آدرس manmote.com را در موبایل خود وارد کنید.

برای اطلاع از مطالب جدید وبلاگ، ما به شما feed (یا همان rss) را پیشنهاد می‌کنیم. اگر نمی‌دانید فید چیست، اینجا را کلیک کنید

Post RSS feed

روش دیگر که مخصوص پیرمردها! میباشد، دریافت متن مطالب جدید در ایمیل شماست. بدین منظور، ایمیل خود را وارد کنید


مطالب مناسبتی

■ بهار طبیعت در زمستان غیبت (1388/1/4)
■ ژاپن قبل و بعد از سونامی، به روایت گوگل‌ارث (1390/1/2)

برای تازه واردین

چند مطلب مهم

بخش نظرات غیر فعال است
در صورتی که فرمایش خاصی دارید، از فرم ارتباط با ما استفاده نماییدفارغ التحصیل دانشگاه هستم و توفیق طلبگی رسمی را نداشته‌ام. در این سایت علاوه بر نوشته های روزانه در موضوعات مختلف، سعی بر این بوده که بیشتر به مطالب و اخبار مرتبط با ازدواج موقت پرداخته شود.

در زمینه احکام و روایات مربوطه علاوه بر مطالعات شخصی، از راهنمایی‌های دوستانی فاضل نیز استفاده کرده‌ام که از همه آنها تشکر می‌کنم.

باز هم لازم می‌دانم که اعلام کنم هدف هم ابلاغ صحیح مطالب مربوط به ازدواج موقت است نه ترویج عملی و رساندن افراد به هم.

اگر در زمینه این هدف می‌توانید به بنده کمک کنید یا سوالی در این باره دارید که با جستجو در مطالب وبلاگ نتوانستید پاسخ آن را پیدا کنید، می‌توانید از طریق آدرس الکترونیکی manmotecom در جیمیل با ما ارتباط برقرار کنید یا از طریق فرم زیر:

نام شریف شما

آدرس الکترونیکی (جهت دریافت پاسخ)

فرمایش شما