مستند «پشت صحنه» درباره مساله جنسی در ایران عرضه شد

قبلا هم گفتیم که وقتی چشمه آب از زمین می‌جوشد، می‌توان:
1. آن را رها کرد تا به صورت نامنظم و شلخته، حسب پستی و بلندی‌هایی که سر راهش هست، راهی برای جریان پیدا کند و احتمالا خرابی‌هایی هم به بار آورد...
2. با درست کردن یک مسیر، آب را در مسیری مدیریت شده هدایت کرد که هم بیهوده هدر نرود و هم بهتر بتواند به ثمر بنشیند

راهی که مسئولین در مقابل «مدیریت نیاز جنسی» در جامعه می‌رفته‌اند راه شماره 1 بوده. (و ظاهرا هست!) هرچند برخی همین مقدار خوش‌بینی را هم ندارند و می‌گویند که در برخی موارد (مثل همین عقد موقت) مخالفت‌هایی نیز با کسانی که اقدامات مثبتی درنظر داشته‌اند، صورت گرفته است.

سینماگرانی که بهره‌ای از تقوا داشته‌اند نیز شاید به دلیل ترسی که از تامین‌نشدن هزینه‌های فیلم‌سازی به خاطر عدم دریافت مجوز داشته‌اند، کمتر به عرصه نقد روش‌های مدیریتی کلان مساله جنسی پرداخته‌اند اما به هر حال به نظر می‌رسد که رها کردن افسار مدیریت میل جنسی، بنا به گفته برخی از خود مسئولین به مرز بحرانی نزدیک می‌شود و پیش‌بینی‌ها حاکی از این است که اگر تا سه سال آینده این مساله سامان‌دهی نشود، از حد «بحران» به حد «فاجعه» خواهیم رسید.

اخیرا سینماگرانی چون رضا جاهد با ساخت فیلم «در مدت معلوم» سعی کرده‌اند از آغازگران این انتقادات باشند. امروز صبح هم خبردار شدم که مجموعه دیگری به نام «پشت‌صحنه» برای نمایش و فروش آنلاین آماده شده است که به همین مساله پرداخته است.

برای کسب اطلاع بیشتر در مورد این مستند یا خرید اینترنتی و دانلود آن (به قیمت 3 هزار تومان) می‌توانید از سایت این مستند دیدن فرمایید:
http://poshtesahne.tv

پی‌نوشت: چند روز پس از ارائه این مستند برای فروش، فروش این مستند به دلیل فشار بر عوامل تولید متوقف شد.

1 سال پیش نگاشته شده | | 6,905 بازدید

درباره این وبلاگ

هدف اصلی این وبلاگ که در بین روزنوشته‌هایم مورد توجه بنده بوده؛ بیان مسائل نظری و خبرهای پیرامون «ازدواج موقت» است.

لازم می‌دانم اعلام کنم که نویسنده این وبلاگ هیچ فرد یا موسسه‌ای را در هیچ‌جای ایران برای یافتن همسر موقت سراغ ندارد و فعالیت همسریابی (موقت و دائم) هدف این وبلاگ نیست.

بیشتر...

برای مشاهده نسخه کوچک و مخصوص موبایل این سایت، کافی است آدرس manmote.com را در موبایل خود وارد کنید.

برای اطلاع از مطالب جدید وبلاگ، ما به شما feed (یا همان rss) را پیشنهاد می‌کنیم. اگر نمی‌دانید فید چیست، اینجا را کلیک کنید

Post RSS feed

روش دیگر که مخصوص پیرمردها! میباشد، دریافت متن مطالب جدید در ایمیل شماست. بدین منظور، ایمیل خود را وارد کنید


مطالب مناسبتی

■ بهار طبیعت در زمستان غیبت (1388/1/4)
■ ژاپن قبل و بعد از سونامی، به روایت گوگل‌ارث (1390/1/2)

برای تازه واردین

چند مطلب مهم

بخش نظرات غیر فعال است
در صورتی که فرمایش خاصی دارید، از فرم ارتباط با ما استفاده نماییدفارغ التحصیل دانشگاه هستم و توفیق طلبگی رسمی را نداشته‌ام. در این سایت علاوه بر نوشته های روزانه در موضوعات مختلف، سعی بر این بوده که بیشتر به مطالب و اخبار مرتبط با ازدواج موقت پرداخته شود.

در زمینه احکام و روایات مربوطه علاوه بر مطالعات شخصی، از راهنمایی‌های دوستانی فاضل نیز استفاده کرده‌ام که از همه آنها تشکر می‌کنم.

باز هم لازم می‌دانم که اعلام کنم هدف هم ابلاغ صحیح مطالب مربوط به ازدواج موقت است نه ترویج عملی و رساندن افراد به هم.

اگر در زمینه این هدف می‌توانید به بنده کمک کنید یا سوالی در این باره دارید که با جستجو در مطالب وبلاگ نتوانستید پاسخ آن را پیدا کنید، می‌توانید از طریق آدرس الکترونیکی manmotecom در جیمیل با ما ارتباط برقرار کنید یا از طریق فرم زیر:

نام شریف شما

آدرس الکترونیکی (جهت دریافت پاسخ)

فرمایش شما